"Przedstawiamy transport z perspektywy transportującego. Blog transportowców.."

Witamy na blogu poświęconym międzynarodowemu transportowi i spedycji. Prezentujemy tu nasze opinie i zabawne historie z życia naszych kierowców.

Produkcja opakowań zabezpieczających opiera się na wykorzystywaniu coraz bardziej nowocześniejszych metod produkcji oraz możliwie jak najtrwalszych materiałów po to, by raz na zawsze rozwiązać problemy z odpowiednim pakowaniem produktów przeznaczonych do wysyłki.

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego opakowania zabezpieczającego wiedzą szczególnie Ci, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową nadając każdego dnia kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt przesyłek, które udają się w podróż nie tylko w różne części kraju, ale również i świata. Wystarczy jeden błąd w doborze właściwego opakowania,a wysyłający może być narażony na poniesienie wysokich kosztów ( uzależnionych od wartości towaru, jaki przekazany został do wysyłki). 

Dlatego w obecnych czasach bardzo popularne są takie opakowania jak poduszki z powietrzem, kieszenie opakowaniowe, maty bąbelkowe, pianki poliuretanowe, woreczki wypełnione powietrzem, woreczki z pianką rosnącą, pulpa papierowa czy pianki polietylenowe. Te właśnie rodzaje opakowań, odpowiednio dostosowane do wysyłanego towaru stanowią gwarancje zabezpieczenia wysokiej jakości, niemal idealnie chroniącego przez możliwymi uszkodzeniami.
Dowiedz się więcej na temat opakowań i ich produkcji na stronie WWW
Poza wyborem odpowiedniego opakowania bardzo istotne przy przygotowaniu towaru do wysyłki są wypełniacze do paczek, których głównym celem jest zniwelowanie wolnej przestrzeni, która może być niebezpieczna dla zawartości paczki w trakcie transportu. Takimi wypełniaczami mogą być między innymi chipsy, flopak, skropak czy poduszki powietrzne.

Fotografie:

paczka

transport

przesyłka

bezpieczeństwo