"Przedstawiamy transport z perspektywy transportującego. Blog transportowców.."

Witamy na blogu poświęconym międzynarodowemu transportowi i spedycji. Prezentujemy tu nasze opinie i zabawne historie z życia naszych kierowców.

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie taniej byłoby jeździć na gaz.

Wiem, że wiąże się to z zamontowaniem instalacji gazowej. Muszę zrobić rozpoznanie czy istnieje gdzieś niedaleko dobry serwis instalacji lpg. W takim miejscu jest szansa, żeby obejrzał to dobry mechanik w Lublinie i stwierdził czy to jest w ogóle realne. Najbardziej chciałbym, żeby nie trwało to długo, jednak auta potrzebuje codziennie. Odwożenie dzieciaków do szkoły i żony do pracy a potem samotne stanie w korku, żeby zdążyć na czas do swojej pracy potrafi dać w kość. 
Samochód w takich kilometrowych korkach potrafi palić jak smok. Gaz rozwiązałby sprawę, a przynajmniej dał mi poczucie, że nie wydaje majątku na przejazdy. Niestety mamy z żoną tylko jedno auto, a że zmierzamy w jednym kierunku to nie kłócimy się kto powinien nim jechać do pracy. Niestety od kiedy pojawiły się dzieci nie stać nas na kolejny samochód, musi nas tymczasowo zaspokoić ten. Do tej pory serwisowałem go w salonie firmowym. Był nowy i przysługiwały mu tam naprawy w ramach gwarancji. Niestety, te czasy się już skończyły. 

Całe szczęście istnieje świetny warsztat samochodowy w Lublinie, w dodatku całkiem niedaleko mojego domu. Zanim podejmę decyzję o montowaniu instalacji gazowej najpierw udam się do niego i dopytam o szczegóły. Mają tam spore doświadczenie i zawsze pomogą rozwiązać nawet najbardziej zawiłe sprawy. Duże doświadczenie robi z nich prawdziwych specjalistów w swojej dziedzinie. Naprawdę, zazdroszczę takim ludziom fachu w rękach. Ja nigdy nie miałem smykałki do aut, dziadek próbował mnie uczyć drobnych napraw ale zwyczajnie mi to nie szło. Dlatego z tym gazem, też lepiej zasięgnę porady na stronie http://powercarservice.pl

Fotografie:

auto

moto

samochód

serwis

mechanik